Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu' nun Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik Dersi' nin bu haftaki konuğu Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu oldu.
Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek' in, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aslı Korkut' un, Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr.Murat Beyazyüz ile Öğretim Üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen derste, Vali Salihoğlu Kamu Yönetiminde merkez ve yerel idarelerin işleyişi hakkında bilgi verdi. Ayrıca öğrencilerimize gelecekteki meslek hayatlarında neler yapmaları gerektiği ile ilgili tecrübelerini de aktaran Vali Salihoğlu, dersin sonunda öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları da yanıtladı.
Dersin sonunda Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Vali Enver Salihoğlu' na teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...