Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak küresel COVID-19 salgınından ötürü ayrı kaldığımız sevgili öğrencilerimizi çok özledik. Ancak hem öğrencilerimizin, hem de sevdiklerinin sağlığı için #EvdeKalTekirdağ #EvdeKalTürkiye diyoruz. Bu amaçla hazırladığımız video klip Üniversitemizin YouTube kanalı NKÜTV’de yayındadır. İzlemek için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...