Avrupa Birliği Erasmus+ KA2 projesi kapsamında Bulgaristan, Yunanistan, Güney Kıbrıs Rum Kesimi ve ülkemizden de Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nin paydaşlığında sürdürülen "INTEGRATING SPORT AND RECREATIONAL ACTIVITIES INTO ENTREPRENEURIAL IN SECONDARY SCHOOLS" isimli proje başarı ile tamamlandı.
Üniversitemizi temsilen Projenin final toplantısına Proje Koordinatörü Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU ve Proje Araştırmacıları Doç. Dr. Süleyman Erim ERHAN, Doç. Dr. Yasemin ARI ve Öğr. Gör. Zafer GAYRETLİ katıldı.
Final toplantısında, 30 ay boyunca devam eden projenin tüm modülleri incelendi. Final raporu için gerekli bilgilendirmeler yapılarak proje başarılı bir şekilde tamamlandı. Haziran ayı içerisinde ise Türkiye'deki Proje Tanıtım Etkinlikleri gerçekleştirilecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...