Çorlu Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü, Gıda Teknolojisi Programı öğretim üyesi Doç. Dr. Seydi YIKMIŞ tarafından 08.06.2021 tarihinde 13.00-15.00 saatleri arasında "Tekirdağ'da Normalleşme Sürecinde Sağlıklı Beslenme Nasıl Olmalı?" konulu söyleşi düzenlenecektir.
Yayın akışı için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...