TEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
05-09-2019Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Genel Kurul Toplantısı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN başkanlığında Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Teknopark Genel Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri Fatih ÜNSAL, Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman SARI, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz GÜNAY, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet VOLKAN, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi adına Gökhan İNCE, Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Kamil TIRPANCI ve Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL katıldı.

Yönetim Kurulu toplantısı Teknopark A.Ş. Müdürü Prof. Dr. Bülent EKER tarafından açıldı ve Teknopark hakkında gerekli açıklamalar ve faaliyetlerle ilgili bilgilendirme yapıldı.

Toplantı bir önceki kararların gözden geçirilmesi ve yeni gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Teknopark’ın önümüzdeki süreçte yürüteceği faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulunulmasıyla sona erdi.

 

Haberler & Duyurular
Arşiv>