TÜSF’den Üniversitemiz Rektörüne Nezaket Ziyareti
14-12-2017Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Hürmüz Koç, TÜSF adına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Namık Kemal Üniversitesi olarak Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Futbol ve 2. Lig Basketbol Müsabakaları gibi iki önemli organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Üniversiteyi yalnızca eğitim kurumu olarak değerlendirmek yanlış olur. Üniversite olarak öğrencilerimizin bilimsel, kültürel ve sportif alanlarda yeteneklerini ortaya koyabilecekleri alanlar oluşturmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ile işbirliği yaparak spor müsabakalarının üniversitemizde gerçekleştirilmesinin öğrencilerimize ve şehrimize katkı sağladığını düşünüyorum” sözlerine yer verdi.

Doç. Dr. Hürmüz Koç, TÜSF adına Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin iki önemli sportif organizasyona sunduğu destekten dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür ederek, günün anısına plaket takdiminde bulundu.

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlker Özmutlu ile  müsabakalara katılan takımların antrenörleri ve yöneticilerinin bulunduğu ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı. 

Haberler & Duyurular
Arşiv>