Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri ÇINAR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Yardımcısı Sabri ÇINAR, Süleymanpaşa için gerçekleştirdikleri çalışmalarda paydaş olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin üstlendiği sorumluluklar ve destek için teşekkür etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de gerek şehre ve bölgeye, gerekse öğrencilerin eğitim ve sosyal hayatlarına destek hususunda Süleymanpaşa Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilen projelerin önemine değindi. En son imzalanan iş birliği protokolü sayesinde yapılacak Kemoterapi Hizmet Binası için memnuniyetini bir kez daha belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...