Namık Kemal Üniversitesi olarak vizyonumuzu, ufuk ve hayallerimizi geniş tuttuğumuz; bilimsel, kültürel ve sanatsal açıdan dolu dolu geçirdiğimiz bu derece güzel bir yılın yaşanmasında emeği geçen tüm Namık Kemal Üniversitesi ailesi mensuplarına şükranlarımı sunuyorum.
Yeni yılın hedeflerimize ulaşmada yeni bir fırsat olması inancıyla, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...