Avrupa Spor Haftası kapsamında Üniversitemizde “Hareket Et Sağlıklı Kal, Kampüste Hareket Var” etkinliği düzenlendi.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı eğitmenlerinin öncülüğünde Spor Kompleksi önünde gerçekleşen etkinlikte, öğrenciler fiziksel aktiviteler yaparak keyifli vakit geçirdiler.
Etkinliğe katılan öğrenciler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde yüzyüze eğitime sosyal ve sportif faaliyetler eşliğinde başlamaktan memnun olduklarını belirttiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...