Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi uygulamalı yaz kampı Kuşadası'nda gerçekleştirildi.
25-30 Haziran tarihleri arasında Kuşadası'nda gerçekleştirilen uygulamalı yaz kampı dersi, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU ile Arş. Gör. Dr. Yasemin ARI koordinatörlüğünde ve 55 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Kamp süresince öğrenciler, uzman antrenörler eşliğinde rüzgâr sörfü, katamaran, kano ve yüzme eğitimlerini başarıyla tamamladılar. Kampın sonunda öğrencilere başarı sertifikası takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...