Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, geçtiğimiz aylarda vefat eden öğrencileri Umutcan ÇABAS ve Mert Kaan KAYA'nın anısına sınıflar arası spor müsabakaları düzenledi.
Müsabakalar, voleybol karşılaşmaları ile başladı. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Salonunda oynanan maçları Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, vefat eden öğrencilerin aileleri, akademik ve idari personeli ile öğrenciler izledi.
Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU gerçekleştirdiği konuşmada “Yakın zaman önce yitirdiğimiz Spor Yöneticiliği Bölümü 3. sınıf öğrencilerimiz Umutcan ÇABAS ve Mert Kaan KAYA anısına bu etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Aileleri bugün burada aramızda. Sizlerin adına onların ellerinden öpüyorum. Müsabakalarda yer alan ve buraya izlemeye gelen öğrencilerimize çok teşekkür ederim” dedi.
Anma amaçlı gerçekleşen ‘Spor Bilimleri Fakültesi Sınıflar Arası Spor Müsabakaları’ 30 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında Voleybol, 6 – 10 Haziran arasında ise Ayak Tenisi ve Salon Futbolu (Futsal) şeklinde devam edecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...