Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu’a yeni başlayan öğrencilere yönelik oryantasyon eğitimi düzenlendi.
Malkara Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Engin Gürfiliz tarafından yüksekokulun tarihçesi, öğrencilere yönelik kurslar, topluluklar, sınav sistemi, öğrenci hakları ve öğrencilerin faydalanabileceği diğer konularda bilgiler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...