Kurtsan Makine San. Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kurt ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tuncay Gümüş ve Biyosistem Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç.Dr. Erkan Gönülol da yer aldı.
Yapılan ziyarette Üniversite ile Kurtsan AŞ. arasında ikili işbirlikleri, Ziraat Fakültesi Çiftlik Parkı, öğrencilerin ve çiftçilerin eğitiminde pratik uygulamaların artırılması ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.
Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından Değirmenaltı Kampüsü ile Köseilyas'ta bulunan Çiflikpark'ın gezilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...