Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri büyük bir fedakârlıkla gece gündüz demeden, #BizBizeYeteriz diyerek Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi için tek kullanımlık maske üretiminde bulunuyorlar. Fedakar Öğretim Görevlileri hazırladıkları bir video klip ile halkımıza “Biz sizin için çalışıyoruz, lütfen siz de #EvdeKal’ın” mesajı gönderdiler.
Videoyu izlemek için tıklayınız.
,
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...