Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü (MEYOK) tarafından düzenlenen ve Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın konuşmacı olduğu, “Cumhuriyet'in 100. Yılında Türkiye'de Mesleki - Teknik Eğitim ve Yükseköğretime Yansımaları” adlı etkinlik çevrim içi gerçekleşecektir.
Tarih: 31.10.2023 Salı Saat: 14:00
Zoom Toplantı Kimliği: 832 5144 3228
Zoom Toplantı Parolası: 616834
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...