Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan Ayçiçeği Çocuk Evi öğrencileri ve ailelerinin katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99.yılı coşkuyla kutlandı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda, Ayçiçeği Çocuk Evi öğrenci ve ailelerin katılımı ile gerçekleştirilen tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Daha sonra öğrencilerin “Türk Genciyiz Biz” isimli şarkıyı hep birlikte seslendirmelerinin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu şiirler okudu.
Dans eşliğinde sergiledikleri İngilizce çalışmalarını ve “Senden Daha Güzel” isimli şarkıyı seslendiren öğrenciler, 10. Yıl Marşı eşliğinde de Bayrak Gösterisini sundular.
Öğrencilerin Cimnastik Öğretmenleri Nihal ATA eşliğinde Cimnastik ve Halk Oyunu Öğretmeni Serdar SAYGILI koordinesinde folklor gösterileri sunmalarının ardından tören noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...