Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Kardeş Okul olan Kempen Rhein-Mass Berufskolleg Okulu, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek' i makamında ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Üniversitemizin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verirken, KempenRhein-MassBerufskolleg Okulu Müdürü Dr.Hans-JoachimKornblum, Üniversitemiz ile olan "Kardeş Okul" sözleşmesi ile öğrencilerinin Türkiye' yi, Tekirdağ' ı yakından tanımalarına büyük katkı sağladığını belirtti.
Rektör Şimşek' in Kempen Rhein-Mass Berufskolleg Okulu Müdürü Rudolph Wilmen ve katılımcılara hediyelerini vermeleri ile ziyaret son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...