Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet SOYUER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Ahmet SOYUER, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgesine yaptığı katkıları takip ve takdir ettiklerini vurguladı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtip, “Hem bölge halkının, hem de Tekirdağlı hemşerilerimizin gurur duyduğu bir kurum ve fayda üreten bir Üniversite olarak anılmak için çalışıyoruz” diye konuştu ve şehrimizin dünyaya açılan kapısı olarak Asyaport’un ihracattaki başarısını takdir ettiklerini ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...