Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Korkmaz BELLİTÜRK'ün, yürütücüsü olduğu NKUBAP.03.SS.24.547 nolu ve "Tarımsal Üretimin Geleceğinde Sıfır Atık Yönetimi ve Organik Gübrelerin Önemi" başlıklı Sosyal Sorumluluk Projesi, Ziraat Fakültesi konferans salonunda 8 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...