Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Temel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Prof. İnsel İnal "Kamusal Alanların Çağdaş Sanatla İlişkisi" konulu konferansı vermek üzere Üniversitemize gelecektir. NKÜ Resim Topluluğu tarafından düzenlenen konferans, 15 Mart 2018 Perşembe günü, saat 14.00'da Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda yapılacaktır. Konuyla ilgili tüm öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...