23-30 Eylül Avrupa Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 29 Eylül 2021 Çarşamba Günü saat 11:30 ‘da Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde “Hareket Et Sağlıklı Kal Kampüste Hareket Var” fiziksel aktivite etkinliği düzenlenecektir. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşecek etkinliğe tüm akademik, idari personel ve öğrencilerimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...