Üniversitemizde Yaz Spor Kursları Sertifika Töreni Gerçekleştirildi
26-07-2018Üniversitemiz Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından farklı dallarda açılan ücretsiz yaz spor kurslarını tamamlayan öğrencilere Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla gerçekleştirilen tören ile sertifikaları takdim edildi.

Üniversitemiz Spor Kompleksinde gerçekleştirilen törende Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, akademisyenler, kursiyerler ve aileleri ile bir araya geldi.

Töreninde konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, “Daha önceki yıllarda Üniversitemizde pek çok farklı alanda yaz spor kursları düzenledik.  Bu kurslar ile çocuklarımızın yaz tatillerini değerlendirerek, sosyalleşerek yeni şeyler öğrenmelerine vesile olmaktan mutluluk duyuyorum. Yaz kurslarımızı tamamlayan öğrencilerimizi tebrik eder, emek veren tüm eğitmenlerimize ve personelimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.” sözlerine yer verdi.  

 uzman eğitmenler tarafından 5-15 yaş arası 225 öğrencinin jimnastik, tenis ve yüzme branşlarında eğitim aldığı kurslar, önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.

18 Haziran’da başlayan kursların sertifika töreni kursiyerlere katılım belgelerinin takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.

 

Haberler & Duyurular
Arşiv>