Üniversitemiz Educaturk Üniversite Tercih Fuarında Temsil Edildi
25-07-201721-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Educaturk Üniversite Tercih Fuarı'na katılan Namık Kemal Üniversitesi fuarda tercih döneminde üniversite adayları ile bir araya geldi.

İstanbul Kongre Merkezi’nde Educatürk tarafından düzen ve Türkiye’nin dört ayrı köşesinden 70 civarında üniversitenin katılımı ile gerçekleştirilen fuarda Üniversitemize öğrencilerin ilgisi büyük oldu.

Educatürk Üniversite Tercih Fuarında 3 gün boyunca üniversite adayları ile bir araya gelinerek, onlara Namık Kemal Üniversitesinin yanı sıra Tekirdağ hakkında bilgi verildi. Fuarda üniversite adaylarına ve ailelerine üniversitemizin olanakları yanı sıra taban puanları, bölümleri, sosyal yaşam, kampüs hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

İlgi duydukları alanlar hakkında sorular da soran öğrenciler, tercih dönemi öncesi Namık Kemal Üniversitesi hakkında merak ettikleri konular hakkında yüz yüze bilgi edinebildikleri böyle bir fırsatı yakalamaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. 

Haberler & Duyurular
Arşiv>