Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinden Üniversitemize Ziyaret
09-03-2017Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Üniversite-sanayi işbirliğinde sürekliliğin, Tekirdağ ve bölgesi ile ülke kalkınması açısından büyük önem taşıdığını ve göz ardı edilemeyeceğini belirten Prof. Dr. Osman Şimşek, bölgenin sanayisine katkıda bulunmak amacıyla her türlü desteğe Namık Kemal Üniversitesi olarak hazır olduklarını söyledi.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler de ülkenin en hızlı gelişen üniversitelerinden biri olan Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, Tekirdağ sanayisinin kalkınmasında Üniversitemizin payının büyük olduğunu vurguladı.

Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Namık Kemal Üniversitesi ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin arasındaki işbirlikleri masaya yatırılarak, hayata geçirilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu. 

Haberler & Duyurular
Arşiv>