Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Alpay Hekimler, Graz Avusturya Hukukçular Birliği (GJG) Üyeliğine Seçildi
30-11-2016Graz Avusturya Hukukçular Birliği (GJG) 1863 yılında, hukuk alanında teoriye ve pratik uygulamalara destek vermek amacıyla kurulmuş olup, yıllar içerisinde gerek ulusal, gerekse uluslararası ölçekte çok önemli başarıların altına imza atmıştır.

GJG’ye günümüzde, hukuk alanında önemli çalışmaları bulunan, başta bilim insanları ve yüksek yargı organı mensupları üye olarak kabul edilmekte olup, dünya çapında saygın bir kuruluş olarak, faaliyetlerini sürdürmektedir.  

Ocak 2016 tarihinden itibaren, Uluslararası İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Topluluğu Alman Seksiyonu (IGRASS/ISLSSL) Üyeliğine kabul edilmiş ve aynı zamanda Avusturya Cumhuriyeti Üstün Altın Hizmet Nişanı sahibi de olan Prof. Dr. Alpay Hekimler, Türk ve Avusturya İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında gerçekleştirmiş olduğu karşılaştırmalı çalışmaları nedeniyle, GJG üyeliğine getirilmiştir.

 

Haberler & Duyurular
Arşiv>